התפתחות אישית

הצלחה בכל צורותיה

הצלחה

הצלחה יכולה להיות דבר מוזר מכיוון שאין רק דרך אחת אוניברסלית למדוד אותה. בעבור אנשים מסוימים, הצלחה מגיעה בקלות ואובדן ההצלחה, או הכישלון, יכול להיות הרסני.

איך נמדדת הצלחה?

בעבור מתבגרים, סיום לימודי התואר ומציאת עבודה משמעותית ראשונה יכולים להיות סממנים להצלחה אמיתית. בעבור אימהות טריות, ההצלחה נמדדת כאשר תינוק חדש ישן שנת לילה ארוכה או יונק לשובע. הצלחה יכולה להיות גם יציאה לגמלאות, בכל גיל, והסבת הנאה מהחיים החופשיים והאידיאלים.

החוויה היא ההצלחה

אני מגדיר הצלחה תחת פרמטרים של מעורבות ולא של אושר. לדעתי, כמעט ובלתי ניתן לכמת אושר באמת. אני מחפש את המעורבות ואת הניסיון, הם אלו שגורמים לי לאבד את עצמי בתוך החוויה. עבורי- זוהי הצלחה.

במסגרת עבודתי בויאטואוז אונליין, אני מעודד את צוות העובדים שלנו ומזכיר להם שההצלחה מבוססת על הנכונות שלהם ללמוד, הנכונות להשקיע מאמץ ומוסר העבודה שלהם.

הצלחה בקריירה

אני בר מזל שכן אני רואה את עצמי כמצליח בקריירה שלי. אני המנכ”ל של חברה ההולכת וגדלה, העוזרת לאחרים להשתנות לטובה ומאפשרת להם לחיות את חייהם כיזמים. אני מרגיש מעורב בתעשייה ואני מוצא בה הנאה רבה – לעיתים מעט יותר מדי, שכן זה יכול להיות בעייתי במקצת למצוא את האיזון המדויק בין חיי העבודה לחיים הפרטיים. יחד עם זאת, בהסתכלות רחבה על הדברים, בורכתי בזכות לראות יזמים גדלים ומתפתחים, משנים את עצמם כאשר הם הופכים למצליחים, והופכים להיות יותר מעורבים משהיו בחיי הקריירה הקודמים שלהם.

איך אתם מגדירים הצלחה?

כיצד אתם מגדירים הצלחה? האם אתם נטמעים בקריירות שלכם? ואם לא, איזה שינוי תוכלו לעשות שיאפשר לכם להיות יותר מצליחים?

No Comments Found

Leave a Reply