אודי אשל

פסנתרן, יזם אינטרנט

חזרתי לישראל לאחר שהות בניו יורק, אני גר בתל אביב והבעלים של @MoonCat - החתול היחיד שמגדל דגים. אני גם אוהב הליכות על חוף הים, בייחוד כשההליכות הם לבר וחוף הים נמצא ליד. אני לא מחפש הצעות עבודה, אבל אנחנו עדיין יכולים לעבוד ביחד. אני תמיד מתעניין ב:

  • להעביר הרצאות בנושאים שונים
  • הזדמנויות להשקעה בשלבים מוקדמים
  • יעוץ מקצועי ושותפויות יעוץ
  • שיחה טובה עם דרינק בצד

Udi Eshel playing the piano

הדבר הראשון שכדאי לדעת הוא שהתחלתי לנגן בגיל שלוש. מצוייד בפסנתר Baldwin Hamilton, אמא מדהימה שלימדה אותי לנגן, והרבה תשוקה והתמדה, נכנסתי לעולם של שפע ואפשרויות בלתי מוגבלות בו היצירתיות מובילה את הדרך. היום, אני מיישם פתרונות יצירתיים לבעיות שונות ומגוונות על בסיס יומי. מאלתור על הפסנתר והקלידים, ליעוץ אסטרטגי שמוביל עסקים להצלחה, היצירתיות והתשוקה מובילות את הדרך.

נולדתי וגדלתי בנס ציונה, ימים ספורים לפני שהסרט "אסקימו לימון" הוקרן לראשונה, והתבגרתי בצפון קרולינה. עם סיום הלימודים בבית ספר Ravenscroft, חזרתי לשרת בצבא כצלף, עבדתי בכמה חברות סטארטאפ אינטרנטיות, ולמדתי לתואר הראשון במדעי המחשב במכללה למנהל. כמה שנים לאחר מכן עברתי לגור בניו יורק ובזמן השהות בארצות הברית למדתי לתואר שני בשיווק באינטרנט מהאוניברסיטה של סן פרנציסקו. אני ממשיך לחיות בקלות בשני העולמות והחינוך שרכשתי נתן לי תשוקה לתקשורת, ולגשר בין תרבויות וחברות בכל הזדמנות.

אני יזם אינטרנט שמתמחה בעזרה למנהלים וחברות להבין איך להגדיל את העסקים הדיגיטלים שלהם ביעילות. מפיתוח מוצרים וקמפיינים אינטרנטיים, דרך פענוח הצרכים של משתמשים וגולשים, לניתוח השוק ומציאת הזדמנויות חדשות, אני מיעץ לחברות בכל הגדלים בתחום טכנולוגיות אינטרנט ושיווק אסטרטגי משנת 2002.

כשזה מגיע לאינטרנט, לימודים והדרכות הם הכרחים כדי לתת לך את הבסיס. אבל מנסיוני, המומחים האמיתיים הם אלה שהמשיכו להתפתח - לא רק על ידי לימודים אלא על ידי מעשים.

את וירטואוז אונליין, הקמתי במטרה לספק ליזמים ועסקים גוף המאגד את הפתרונות לצרכים השונים שלהם באינטרנט. התחלנו כסטודיו לבניית אתרים ופיתוח מולטימדיה, ומהר מאד הפכנו לסוכנות בוטיק לשיווק, טכנולוגיה, ויעוץ אסטרטגי. היום אנחנו ממשיכים לגשר על הפער בין סוכנויות שיווק גדולות שמשרתות רק עסקים גדולים, לחברות עיצוב קטנות עם ידע מוגבל בשיווק באינטרנט, ומספקים לעסקים בכל הגדלים שירות מקיף הנותן מענה לכל צורך טכנולוגי, שיווקי, ועסקי.

דברים נוספים

חתולים

אם תסתכלו בפרופילים ברשתות החברתיות שלי בטוח תראו את אחד החתולים שלי. כי מה זה אינטרנט בלי חתולים? כלום, נכון? ואני איש של אינטרנט אז אחד ועוד אחד שווה שתיים.

אלגוריתמים

אני אוהב לפתור חידות ובעיות ולתכנן דברים, ואני לא מתייאש בלי להלחם. כשאני מחפש פתרון לבעיה אני לא אוותר עד שאמצא לפחות פתרון אחד. הסיפוק שאני מקבל מפתרון בעיות יכול לעשות לי את היום.

טיולים

כשהייתי ילד טסתי במטוס בפעם הראשונה ומאז אני מכור. טיילתי בכל ארצות הברית, מקסיקו, מערב אירופה, ועוד. ולמרות שאני אוהב את השמש, אני גם אוהב לעשות סקי באלפים.

מוזיקה

אני יכול להקשיב למוסיקה כל היום. יש לי טעם מגוון ואני שומע מוסיקה בעבודה, כאימונים, בנסיעה... אני מנגן ומלמד פסנתר וקלידים, קצת גיטרה, והייתי רוצה שתהיה לי מערכת תופים מתישהו.