אודי אשל

פסנתרן, יזם אינטרנט, אסטרטג שיווק ומכירות
אודי אשל

הדבר הראשון שכדאי לדעת הוא שהתחלתי לנגן בגיל שלוש. מצוייד בפסנתר, אמא מדהימה שלימדה אותי לנגן, והרבה תשוקה והתמדה, נכנסתי לעולם של שפע ואפשרויות בלתי מוגבלות בו היצירתיות מובילה את הדרך. היום, אני מיישם פתרונות יצירתיים לבעיות שונות ומגוונות על בסיס יומי. מאלתור על הפסנתר והקלידים, ליעוץ אסטרטגי שמוביל עסקים להצלחה, היצירתיות והתשוקה מובילות את הדרך.

נולדתי וגדלתי בנס ציונה והתבגרתי בצפון קרולינה. עם סיום הלימודים בבית ספר תיכון חזרתי לשרת בצבא כצלף, עבדתי בכמה חברות סטארטאפ אינטרנטיות, ולמדתי לתואר הראשון במדעי המחשב. כמה שנים לאחר מכן עברתי לגור בניו יורק ובזמן השהות בארצות הברית למדתי לתואר שני בשיווק באינטרנט מהאוניברסיטה של סן פרנסיסקו. אני ממשיך לחיות בקלות בשני העולמות והחינוך שרכשתי נתן לי תשוקה לתקשורת, ולגשר בין תרבויות וחברות בכל הזדמנות.

אני אסטרטג שיווק ומכירות שעוזר ליזמים, מנהלים וחברות להבין איך להגדיל את העסקים שלהם ביעילות. מפיתוח מוצרים וקמפיינים, דרך פענוח הצרכים של משתמשים וגולשים, ועד לניתוח השוק ומציאת הזדמנויות חדשות, אני מייעץ לחברות בכל הגדלים בתחום טכנולוגיות אינטרנט ושיווק אסטרטגי משנת 2002.

אודי אשל

את וירטואוז אונליין הקמתי במטרה לספק ליזמים ועסקים גוף המאגד פתרונות לצורכיהם השונים באינטרנט. התחלנו כסטודיו לבניית אתרים ופיתוח מולטימדיה, ומהר מאד הפכנו לסוכנות בוטיק לשיווק, טכנולוגיה ויעוץ אסטרטגי.

היום אנחנו ממשיכים לגשר על הפער בין סוכנויות שיווק גדולות שמשרתות בעיקר עסקים גדולים, לבין פרילנסרים וחברות עיצוב קטנות עם ידע מוגבל בשיווק ומכירות. אנחנו מספקים לעסקים בכל הגדלים שירות מקיף, הנותן מענה לכל צורך טכנולוגי, שיווקי ועסקי כדי לעזור להם להגדיל את הפעילות העסקית ולמקסם רווחים.

כשזה מגיע לאינטרנט, לימודים והדרכות הם הכרחיים כדי לתת לך את הבסיס.
אבל מנסיוני, המומחים האמיתיים הם אלה שהמשיכו להתפתח - לא רק על ידי לימודים אלא על ידי מעשים.

אודי אשל
אודי אשל
וירטואוז אונליין

טיולים

כשהייתי ילד טסתי במטוס בפעם הראשונה ומאז אני מכור. טיילתי בכל ארצות הברית, מקסיקו, מערב אירופה, ועוד. ולמרות שאני אוהב את השמש, אני גם אוהב לעשות סקי באלפים.

חתולים

האינטרנט ורשתות חברתיות בפרט מלאים בתמונות של חתולים ואם תסתכלו טוב תוכלו לראות גם את החתול שלי. כי מה זה אינטרנט בלי חתולים? כלום, נכון? ואני איש של אינטרנט אז אחד ועוד אחד שווה שתיים.

מוזיקה

אני יכול להקשיב למוסיקה כל היום. יש לי טעם מגוון ואני שומע מוסיקה בעבודה, כאימונים, בנסיעה… אני מנגן ומלמד פסנתר וקלידים, קצת גיטרה, והייתי רוצה שתהיה לי מערכת תופים מתישהו.

אלגוריתמים

אני אוהב לפתור חידות ובעיות ולתכנן דברים, ואני לא מתייאש בלי להלחם. כשאני מחפש פתרון לבעיה אני לא אוותר עד שאמצא לפחות פתרון אחד. הסיפוק שאני מקבל מפתרון בעיות יכול לעשות לי את היום.