לימוד נגינה על פסנתר

שיעורי נגינה על פסנתר למתבגרים ומבוגרים

לימוד נגינה על פסנתר וקלידים דרך האינטרנט

כשהזמן מאפשר, אודי מתנדב בלימוד מתבגרים ומבוגרים נגינה על פסנתר. אודי מתמחה בלימודי נגינה על פסנתר וקלידים, אימונים והדרכות לקראת בחינות חשובות, תחרויות והופעות. אודי מנגן על פסנתר מגיל שלוש וצבר מעל עשר שנות ניסיון מצטבר בהופעות בישראל, ארצות הברית וצרפת. לפי העדפת התלמידים אודי מלמד בעברית או באנגלית והשיעורים מתבצעים דרך האינטרנט ליחידים או לקבוצות. כשמתאפשר התלמידים יכולים גם להגיע לסטודיו שנמצא בתל אביב בו התלמידים מנגנים על פסנתר כנף וסינטיסייזרים מקצועיים.

שיעורי פסנתר דרך האינטרנט
שיעורי פסנתר

שיעורי פסנתר - חוויה מעניינת וכיפית

השיעורים מתמקדים ביסודות המוסיקה ההכרחיים ליצירת מוסיקה נהדרת על הפסנתר: מקצב, מלודיה, הרמוניה, הפקת צלילים נכונה, הקשבה, הבנה מקיפה של סגנונות מוזיקה שונים, תווים, נגינה על הפסנתר וגישה תיאורטית על הקלידים. שיעורי הנגינה על הפסנתר מועברים בשיטות סטנדרטיות וגם בשימוש בטכנולוגיות שונות כדי שהחוויה תהייה מעניינת וכיפית. החומר הלימודי מותאם עבור כל תלמיד בהתאם לרמת הנגינה, הגיל והאישיות. לאחר לימוד הבסיס, התלמידים בוחרים סגנון מוזיקה ספציפי שמעניין אותם ואנחנו עובדים במקביל על הסגנון הנבחר ועל החומר הלימודי הסטנדרטי.

הסוד להצלחה

לימוד נגינה על פסנתר מצריך יותר מהיכולת של המורה לנגן. לדעתי מורים לנגינה צריכים כישורים מיוחדים ואת היכולת לתקשר בצורה טובה וברורה עם התלמידים.

אני מאוד נהנה לעבוד עם תלמידים המחויבים לתהליך לימוד הנגינה על הפסנתר. הבחירה במורה פרטי היא מאוד חשובה וגם דיי אישית – תנו לעצמכם להנות מהחוויה ויצירת מוזיקה. לקבלת פרטים נוספים וייעוץ ניתן ליצור איתי קשר.

שיעורי נגינה על פסנתר מרחוק

בגיל צעיר שקלתי להיות פוליטיקאי, או נגן פסנתר בבית בושת. לומר את האמת, אין הבדל גדול בין השניים.

הארי טרומן
הארי טרומן
נשיא ארצות הברית

הפילוסופיה שלי ללימוד פסנתר

הפילוסופיה שלי היא להציג את האלמנטים הבסיסים של המוסיקה למתחילים בצורה חיובית וכיפית, להרחיב ולחזק את הידע והכישרון למוזיקה. ככל שרמת התלמידים עולה, מערכי השיעור משתנים בהתאמה ומתוכננים בהתאם לסגנונות המועדפים על התלמידים במטרה לשפר את כשרון הנגינה באופן הטוב ביותר.

המשימה שלי כמורה לפסנתר

המשימה שלי כמורה לנגינה על פסנתר היא להעביר השכלה מוסיקלית איכותית לתלמידים. כשתלמידים לומדים איתי, הם לומדים יותר מאשר רק נגינה על הפסנתר. מוסיקה היא תיאוריה, מדע, שפה זרה, מתמטיקה, ואומנות. אני משלב את כל האלמנטים האלה בשיעורי הנגינה.