התפתחות אישית

השפעות על המותג הפרטי שלכם

השפעות על מיתוג אישי

כל דבר קטן שתעשו ישפיע על המותג הפרטי שלכם

מיתוג אישי הוא נושא מורכב שלא קל להקיף במלואו. זוהי הסיבה שבסדרת המאמרים האלו ניסיתי לפשט את המונח לפעילויות היומיומיות דרכן אתה תוכל לבנות את המיתוג מהיסודות שלב אחר שלב.

כל דבר קטן שאתה עושה מוסיף עוד נדבך למותג האישי שלך. כל האלמנטים השונים עובדים יחדיו בכדי לייצר את מי שהינך ומי שברצונך להיות.

המטרה שלך? להיות סך כל חלקיך.

המותג האישי שלך צריך להיות הסכום של כל הדברים שאתה עושה. בעוד שכל דבר שאתה עושה מסתכם לתוך כלל מעשיך, אין דבר אחד ספציפי שעושה אותך למותג. זה כל מי שאתה, זה כל הוויתך בשיתוף פעולה מושלם המייצר הבטחה, מטרה ותפיסה.

הבטחה

זה נאמר כבר רבות שבסופו של יום, מותג זה לא יותר מאשר הבטחה – ההבטחה של מה תעניק לאנשים בחייך, מבחינה אישית כמו גם מקצועית. מה שאתה מציע לאחרים מייצר את המותג האישי שלך, אז תדבוק בהבטחות שלך ותגרום להן להפוך למציאות. ובתהליך תגדיל את המותג האישי שלך.

מטרה

לכל מותג יש תכלית, סיבה לקיומו ויעד שהוא מנסה להשיג. אותו דבר יכול להיאמר על המותג האישי שלך גם כן. ברגע שתמצא את המטרה שלך, את התכלית לקיומך, אתה תעלה על הדרך הנכונה למציאת המותג האישי שלך.

תפיסה

מותג הוא צרור תפיסות מחשבתיות, ומה שאנשים חושבים ומרגישים כלפיך זה מה שיקבע מי אתה במציאות. אם תלמד לנהל ולהוביל את התפיסה המחשבתית של אחרים כלפיך, תוכל לנהל ולהוביל את המותג האישי שלך.

בואו לא נשכח את האלמנט האישי. הרעיון כאן נוגע לך, ועוסק ביכולת שלך להשיג מהחיים מה שאתה רוצה.

כדי להגיע לשם קודם כל עליך לוודא שיש לך הבנה צלולה של ההבטחה, המטרה והתפיסה שלך – אז אתה תהיה בדרכך לסך כל חלקי (מותג אישי) החבילה.

No Comments Found

Leave a Reply