כל דבר קטן שתעשו ישפיע על המותג הפרטי שלכם

מיתוג אישי הוא נושא מורכב שלא קל להקיף במלואו. זוהי הסיבה שבסדרת המאמרים האלו ניסיתי לפשט את המונח לפעילויות היומיומיות דרכן תוכלו לבנות את המיתוג מהיסודות שלב אחר שלב.

\r\n

כל דבר קטן שאתם עושים מוסיף עוד נדבך למותג האישי של כל אחד מכם. כל האלמנטים השונים עובדים יחדיו בכדי לייצר את מי שאתם ומי שברצונכם להיות.

\r\n

המטרה של כל אחד מכם? להיות סך כל חלקיך.

\r\n

המותג האישי שלכם צריך להיות הסכום של כל הדברים שאתם עושים. בעוד שכל דבר שאתם עושים מסתכם לתוך כלל מעשיכם, אין דבר אחד ספציפי שעושה אותכם למותג. זה כל מי שאתם, זה כל הוויתכם בשיתוף פעולה מושלם המייצר הבטחה, מטרה ותפיסה.

\r\n

\r\n

הבטחה

\r\n

זה נאמר כבר רבות שבסופו של יום, מותג זה לא יותר מאשר הבטחה - ההבטחה של מה תעניקו לאנשים בחייכם, מבחינה אישית כמו גם מקצועית. מה שאתם מציעים לאחרים מייצר את המותג האישי שלכם, אז תדבקו בהבטחות שלכם ותגרמו להן להפוך למציאות. ובתהליך תגדילו את המותג האישי שלכם.

\r\n

\r\n

מטרה

\r\n

לכל מותג יש תכלית, סיבה לקיומו ויעד שהוא מנסה להשיג. אותו דבר יכול להיאמר גם על המותג האישי שלכם. ברגע שתמצאו את המטרה שלכם, את התכלית לקיומכם, אתם תעלו על הדרך הנכונה למציאת המותג האישי שלכם.

\r\n

\r\n

תפיסה

\r\n

מותג הוא צרור תפיסות מחשבתיות, ומה שאנשים חושבים ומרגישים כלפיכם זה מה שיקבע מי אתם במציאות. אם תלמדו לנהל ולהוביל את התפיסה המחשבתית של אחרים כלפיכם, תוכלו לנהל ולהוביל את המותג האישי שלכם.

\r\n

\r\n

האלמנט האישי

\r\n

בואו לא נשכח את האלמנט האישי. הרעיון כאן נוגע לכם, ועוסק ביכולת שלכם להשיג מהחיים מה שאתם רוצים.

\r\n

כדי להגיע לשם קודם כל עליכם לוודא שיש לכם הבנה צלולה של ההבטחה, המטרה והתפיסה שלכם - אז כל אחד מכם יהיה בדרך לסך כל חלקי (מותג אישי) החבילה.

\r\n

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be Logged in to post a comment.